Formy Pracy:

Nasza placowka  działa przez cały rok również w wakacje od godz. 6.30am do 6.00pm.

Wyżywienie obejmuje 4 posilki:

7.00 pierwsze śniadanie

9.00-  śniadanie główne,

12.10-  obiad/zupa z deserem

3.10-   drugie danie

Zapewniamy Dziecku kompleksową opiekę i stymulowanie rozwoju oraz zestaw ciekawych zajęć zarówno rano jak i po południu.

Nie zmuszamy Dzieci do leżakowania. Te, które nie śpią słuchają bajek, muzyki relaksacyjnej, czytamy im książki i bajki.

W przedszkolach Dzieci podzielone są na odpowiednie grupy wiekowe. Grupami opiekuje się 2 wychowawców.

Istnieje możliwość zapisywania Dzieci w ciągu roku szkolnego. /jeśli są miejsca/ Dotyczy to głównie maluchów. Proces integracji z grupą jest wtedy szybszy, łatwiejszy i mniej stresujący dla rodziców i dzieci. W tej chwili wszystkie nasze Dzieci świetnie zaaklimatyzowały się już do nowego miejsca, nie płaczą (tylko czasami, gdy trzeba iść do domu), wesoło się bawią, wiele potrafią… Nowy przedszkolak ma więc większą szansę na “wciągnięcie się” do grupy. Nauczycielom łatwiej poradzic sobie z jednym płaczącym maluchem niż z kilkoma (we wrześniu). Można mu poświęci więcej czasu i łatwiej załagodzi jego smutki.

Naszym Paniom w grupach najmłodszych nie straszna jest zmiana pieluchy czy nakarmienie Dziecka przy obiedzie, a w sytuacjach “kryzysowych” ponoszenie na rękach.

Zapraszamy do przedszkola Dzieci w wieku do 15 miesiecy do  6 lat.

Nasi absolwenci radzą sobie lepiej niż ich koledzy z “zerówek” szkolnych. U nas, w kameralnej grupie, Dzieci mają więcej możliwości na rozwój indywidualny, otrzymują bardzo staranne przygotowanie dydaktyczne, również z języka angielskiego.

Jezu Ufam Tobie